تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - مزایای بیمه عمر كار آفرین
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
26 شهریور 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

امكانات وام دهی و برداشت از حساب اندوخته

با حساب اندوخته آشنا شدیم. شایان ذكر است چون موجودی این حساب متعلق به خود شماست لذا پس از گذشت 2 سال از ابتدای بیمه نامه ، جهت تأمین مخارج ضروری زندگی از قبیل ازدواج فرزندان ، تأمین مخارج تحصیل آنها ، تهیه مسكن و ... تا 90 درصد این حساب را وام دریافت نمایید.

به عنوان مثال فردی در طول مدت 9 سال مبلغ 5 ملیون تومان را به شركت بیمه پرداخت كرده كه در ازای آن علاوه بر داشتن آسودگی خیال و تأمین بیمه ای برای مدت 9 سال ، دارای موجودی حساب اندوخته به میزان  10 ملیون تومان گردیده است. حال بلافاصله پس از درخواست این فرد و بدون نیاز به ضامن و سپری شدن مدت طولانی ، تا 90 درصد اندوخته یعنی مبلغ 9 ملیون تومان بصورت وام به این فرد تعلق می گیرد.

فرض کنید مهلت بازپرداخت  وام مذكور 2 ساله است ولی پس از بازپرداخت می توانید مجدداً  تا 90 درصد حساب اندوخته خود را وام دریافت نمایید.

همچنین می توانید علاوه بر وام در مقاطعی از بیمه نامه از موجودی حساب اندوخته خود نزد شركت بیمه كارآفرین ، برداشت نمایید.

همچنین اگر در هر سال مایل و یا قادر به پرداخت حق بیمه آن سال نباشید می توانید به شركت بیمه اعلام كنید كه از حساب اندوخته شما به میزان حق بیمه آن سال برداشت نماید به شرطی که موجودی اندوخته جوابگوی حق بیمه مورد نظر باشد. بدیهی است در صورت تمایل در سالهای بعدی می توانید حق بیمه را افزایش و یا كاهش دهید.

 

دریافت مستمری بازنشستگی

یكی از حساس ترین  مقاطع زندگی دوران كهولت و پیری است. چراكه می توانید با یك برنامه  ریزی مناسب از این دوران نهایت لذت را ببرید. از طرفی اگر از همین الان به فكر آن روزگار نباشید ، ممكن است با مشكلات مالی زیادی روبرو باشید و نتوانید آنطور كه دیگر همسالانتان از دوران پیری خود لذت می برند ، شما نیز لذت ببرید.

در بیمه عمر و سرمایه گذاری همانطور كه می دانیم ، موجودی نهایی حساب اندوخته شما در صورت حیات پس از مدت اعتبار بیمه نامه كه معمولاً 20 ساله است به خودتان پرداخت می گردد. كه میزان آن چند برابر كل پولهایی است كه در طول این 20 سال به شركت بیمه پرداخت كرده اید. تا بتوانید با آن مخارج دوران كهولت خود را تأمین نمایید.

حال نحوه دریافت این پول توسط شما هم می تواند بصورت دریافت یكجا باشد كه در اینصورت ارتباط شما با بیمه قطع می شود ، و هم می تواند بصورت دریافت مستمری بازنشستگی باشد.

در این صورت اصل مانده نهایی حساب اندوخته شما نزد شركت بیمه حفظ خواهد شد و شما می توانید تا پایان عمر مستمری بازنشستگی دریافت كنید. بدیهی است اصل حساب اندوخته كه نزد شركت بیمه کارآفرین است ، پس از فوت به ذینفع بیمه نامه پرداخت می گردد.

 

معافیت مالیاتی و قانون ارث

همانطور كه می دانیم اگر فردی از دنیا برود بازماندگان وی برای مشخص شدن سهم هركدام  باید مراحلی را طی كنند كه از لحاظ زمانی حداقل 6 ماه به طول        می انجامد. و پس از طی این مراحل و سپری شدن مدت زمان مذكور می بایست وجه نقد قابل توجهی یا درصدی از اموال متوفی را بعنوان مالیات پرداخت نمایند.

سؤال اینجاست كه خانواده ای كه سرپرست خود را از دست داده و هزینه های برگزاری مراسم بزرگداشت و ... را نیز متحمل شده در طول مدت 6 ماه چگونه از بابت مخارج بوجود آمده آسودگی خیال داشته باشد؟

بهترین راه حل همین بیمه عمر و سرمایه گذاری است.

چراكه مطابق با ماده 136 قانون مالیات های مستقیم پرداخت های شرکت بیمه در بیمه عمر ،   معاف از مالیات بوده و قانون ارث نیز به آن تعلق نمی گیرد. و این به این دلیل است كه خودتان در ابتدای قرارداد كلیه ذینفع های بیمه نامه و سهم هریك را مشخص نموده اید. بنابراین ظرف مدت 72 ساعت در صورت حیات به خودتان و در صورت فوت به ذینفع بیمه نامه ، بدون كسر مالیات پرداخت می گردد.

 

انعطاف پذیری بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

در طول مدت بیمه نامه بجز خود شخص بیمه شده تمامی اجزای بیمه نامه از قبیل میزان حق بیمه ، میزان سرمایه فوت ، ضریب افزایش حق بیمه و سرمایه  و سایر پوشش ها می توانند به درخواست شما افزایش و یا كاهش یابند.

همچنین  بیمه گذار  و ذینفع های بیمه نامه نیز می توانند تغییر یابند. یعنی اگر مثلاً بخواهید فرزندی كه به تازگی به سن بلوغ رسیده است را به اسامی ذینفع های  بیمه نامه اضافه نمایید و یا یك یا چند نفر از آنان را از لیست اسامی ذینفع ها حذف نمایید براحتی امكان پذیر می باشد.

به این ترتیب شما ادامه خدمات بیمه ای شركت بیمه كارآفرین را می توانید  با نیازهای آینده خود و یا حتی اتفاقات غیر قابل پیش بینی كه در آینده اتفاق می افتند ، هماهنگ نمایید.

به منظور آگاهی شما از میزان حق بیمه هایی كه هر سال می پردازید ، همچنین میزان سرمایه فوت در هر سال و میزان پولی كه در صورت حیات دریافت خواهید نمود ، به همراه بیمه نامه جدولی به نام و مشخصات خودتان  ممهمور به مُهر بیمه كارآفرین به حضورتان تقدیم می گردد.

 

 

مدت بیمه نامه و سن بیمه شدگان

مدت بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری معمولاً 20 ساله می باشد به شرطی كه سن بیمه شده در انتهای مدت بیمه نامه از 70 سال بیشتر نشود. یعنی فرد55 ساله نهایتا تا 15 سال می تواند از خدمات این بیمه استفاده نماید و یا فرد 65 ساله ، 5  سال.

اما اگر بیمه نامه 20 ساله تمام شود و سن شما به 70 سال نرسیده باشد ، می توانید بیمه نامه را تا 70 سالگی تمدید نمایید. و یا تمدید نكرده مبلغ اندوخته خود را بصورت یكجا یا مستمری بازنشستگی دریافت نمایید.

یكی از مزایای استثنایی بیمه عمر و سرمایه گذاری كه تا قبل از این نوع بیمه در هیچ بیمه عمری دیده نمی شد ، اینست كه نوزاد نیز می تواند تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری قرارگیرد.

به این ترتیب شما علاوه بر بیمه نمودن فرزندان خود امكانات متنوع سرمایه گذاری را از هم اكنون برای آنان در نظر گرفته اید. چرا كه در سن حدود  20 تا 30 سالگی كه جوانان دارای هزینه های هنگفتی از قبیل تحصیل ، اشتغال ، ازدواج ، مسكن و ... هستند  سرمایه قابل توجهی توسط شركت بیمه كارآفرین در اختیار شما قرارمی گیرد تا بتوانید جوابگوی هزینه های دوران جوانی فرزندانتان باشید.

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک

با پرداخت یک حق بیمه  می توانید علاوه بر خودتان یک عضو خانواده خود را نیز (مثلاً همسر یا فرزند یا ...) از تمام پوشش ها و مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری بهره مند سازید.

 

سایر مزایا ...

همانطور كه ملاحظه فرمودید ، بهترین كامل ترین و مناسب ترین بیمه ای كه یك شخص می تواند هم برای خود و هم برای افراد خانواده خود داشته باشد «بیمه عمر و سرمایه گذاری» است. چراكه علاوه بر خدمات و  پوشش های عالی بیمه ای در طول مدت قرارداد ، مبالغ پرداختی شما را چند برابر كرده و بصورت یكجا یا مستمری بازنشستگی به شما پرداخت می كند.

بیمه نامه شما به تدریج با ایجاد اندوخته حاصل از سرمایه گذاری به عنوان ضمانت نامه ای معتبر مانند سایر اسناد مالی در معاملات ، كار و زندگی شما بكار می رود.

برای سنین خاص و یا سرمایه های بیمه ای خاص ، انجام معاینه پزشكی لازم است. به همین منظور قبل از صدور بیمه نامه شما به یكی از معتبرترین مراكز پزشكی بین المللی كه در تهران و سایر شهرستانهای ایران نیز شعبه دارد (SOS) معرفی خواهید شد و انواع آزمایشات و معاینات پزشكی از شما بعمل خواهد آمد. لازم به ذكر است در كلیه موارد هزینه آزمایش ها و معاینات پزشكی و ... به عهده بیمه كارآفرین خواهد بود و شما بصورت رایگان از این مزیت نیز برخوردار خواهید شد...

نوع مطلب : بیمه عمر، بیمه عمر كار آفرین، خدمات بیمه ای كار آفرین، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :