تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - بیمه عمر
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
25 شهریور 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

من یه حقوق بازنشستگی می خوام !

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه کارآفرین چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟ و هزار سئوال دیگر که هر روزه به ذهن ما خطور میکنند همه این سئوالات در این وبلاگ به طرز ساده ای مطرح شده است 

 

اگر شما از سن ۲۰ سالگی یک مستمری یا بقول معروف حقوق

بازنشستگی داشتید چقدر موفق تر از امروز بودید؟

اگر یک درآمد غیر فعال در کنار حقوق شغل فعلی خود داشتید بیشتر

احساس امنیت و آرامش نمیکردید؟

اکنون با وجود چنین طرحهایی برای فرزندمان میتوانیم آرامش موفقیت و

امنیت را به آنها هدیه کنیم.

شرکت بیمه کارآفرین بعنوان مبتکر طرح بیمه عمروسرمایه گذاری

با داشتن دهها پوشش عالی و کارا بیمه نامه را بنا به درخواست

بیمه گذار در پایان بیمه نامه به مستمری یا حقوق بازنشستگی میکند

جالب است بدانید در طول مدت بیمه نامه بیمه شده پوششهای عمر -

حادثه - درمان - ازکارافتادگی - سرمایه گذاری - وام - ضمانت و ... را

دارا میباشد.

جدول زیر مثالی است برای بررسی و انتخاب شما:

 

پرداخت حق بیمه سال اول ۶۰۰.۰۰۰ تومان روزانه معادل ۱.۶۰۰ تومان

ضریب افزایش سالانه ۱۰٪ یعنی سال دوم ۶۶۰.۰۰۰ تومان

سرمایه عمر در لحظه شروع بیمه نامه ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

سرمایه حادثه درلحظه شروع بیمه نامه ۴۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان

سرمایه درمان در لحظه شروع بیمه نامه ۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان

ضریب افزایش سالانه سرمایه های  فوق ۵٪

توجه داشته باشید کلیه ارقام مثال است و شما میتوانید ارقام کمتر یا بیشتری را انتخاب نمایید

جالب است بدانید با انتخاب هر رقمی برای پرداخت سالانه کل مبلغ پرداختی خود به شرکت بیمه در طی ۲۰ تا ۳۰ را بین ۱۲ تا ۲۴ ماه بعنوان حقوق دریافت خواهید نمود و و بعد از آن کلیه مبالغ دریافتی سود شماست و اصل مانده شما هر لحظه که اراده کنید قابل بازخرید است.

واحد کلیه مبالغ تومان است

 

برای مثال فوق برای پرداخت ماهانه ۵۰.۰۰۰ تومان

حقوق بازنشستگی بعد از ۲۰ سال ماهانه ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان خواهد بود

و برای ۳۰ سال بعد معادل ۲۰۰ برابر حق بیمه ماهانه پرداختی حقوق ماهانه بازنشستگی میگیرید:

برای مثال فوق ماهانه معادل ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان حقوق بازنشستگی!

 

 این حقوق در صورت فوت بیمه شده به کسانی که از طرف بیمه شده تعیین شده باشد پرداخت خواهد شد و در هر لحظه که بیمه شده اراده کند طبق جدولی که در قرارداد بیمه نامه خواهد بود قابل بازخرید است . بیمه نامه عمرو سرمایه گذاری بیمه کارآفرین مورد تایید بیمه مرکزی کشور میباشد.

 

شرکت بیمه کارآفرین با توجه به کامل بودن بیمه نامه از جذابیت بالایی در بین بیمه گذاران برخوردار بوده  و این مسئله را از آخرین گزارش بیمه مرکزی میتوان مشاهده نمود:

لینک مشاهده گزارش در سایت بیمه مرکزی

در بیمه کارآفرین ۳۶٪ حق بیمه دریافتی سالانه از کلیه رشته های بیمه ای فقط از محل بیمه های عمروسرمایه گذاری می باشد درصورتیکه میانگین این امر در صنعت بیمه داخل کشور حدود ۵٪ است


برای مشاوره درباره مسائل مالی بیمه نامه چه باید کرد؟

با توجه به اینکه جدول تعهدات مالی و سود سالیانه هر شخص بستگی به شرایط درخواستی و سن او دارد

 

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه کارآفرین چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟ چرا اعتقادی به بیمه نداشتم؟

 

چرا اعتقادی به بیمه نداشتم؟

افشین‌ایرجی
کلمه «بیمه» برایم واژه نامانوسی بود فقط می‌دانستم از ریشه بیم و ترس است‌، هیچ اعتقادی به آن نداشتم‌، اگر راستش را بگویم آن را معادل کلمه «گارانتی» می‌دانستم‌، همان کاغذ اغلب بی‌ارزشی که بابت آن، فروشندگان لوازم مختلف، کلی پز می‌دهند ولی بهنگام نیاز هیچ دردی را دوا نمی‌کند!

 
لینک مشاهده مطلب از روزنامه دنیای اقتصاد


سخنی از آنتونی رابینز

زمان طراحی ۲۰ سال آینده  اکنون است نه بیست سال بعد اگر اکنون عمل نکنید بیست سال دیگر خواهید گفت خدایا کاش اینکار را میکردم

کلید موفقیت توانایی مشاهده تاثیر اعمالمان در آینده است . تصمیمی که امروز میگیرید وضع امروز و سالهای آتی شما را شکل می دهد.

 

 

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه کارآفرین چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟

 

 


برای مشاوره و اخذ اطلاعات بیشتر و نیز تهیه بیمه نامه چه باید کرد؟

باتوجه به اینکه بیمه عمروسرمایه گذاری یکی از اساسی ترین نیازهای بشر بوده و می باشد و بر اساس مدارک باستانی بدست آمده قدمت ۵۰۰۰ ساله دارد لذا برای احاطه بر کلیه جوانب تهیه چنین بیمه نامه مهمی از مشاوره رایگان و آشنایی با آن استفاده نمایید.

مهم نیست بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری شما از کدام شرکت بیمه باشد بلکه مهم این است که آنرا با آگاهی تمام و بررسی همه جانبه تهیه نموده باشید که خدای نکرده در بخش ممات یا به امید خدا در بخش حیات از بهترین پوششها خوردار باشید.


در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت هر دو بیمه شده چه اتفاقی می افتد؟

سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد و فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و بیمه نامه پایان می یابد.

 


استفاده کننده در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت تعریف میشود؟

در این بیمه نامه استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول تعریف میگردد و یک نفر است که 3 حالت زیر میتواند واقع گردد:

الف ) استفاده کننده بیمه شده اول است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده دوم تبدیل به بیمه گذار میگردد و استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

ب ) استفاده کننده بیمه شده دوم است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

چ) استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول ، شخصی غیر از بیمه شده اول یا دوم است اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.


در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت بیمه شده اول چه اتفاقی می افتد؟

سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد ولی بیمه نامه باطل نمیشود فقط ارزش بازخرید آن صفر میگردد و بیمه شده دوم هم میتواند حق بیمه پرداخت کند و هم پرداخت نکند اگر حق بیمه پرداخت نکند تا پایان مدت بیمه نامه فقط تحت پوشش است ولی در صورت ادامه پرداخت حق بیمه ارزش بازخرید برای بیمه شده دوم ایجاد شده و رشد میکند وتفاوتی که نسبت به بیمه نامه انفرادی دارد این است که کسورات 5 ساله اول بیمه نامه انفرادی در اینجا نخواهد بود و رشد بسیار سریعی از لحاظ سرمایه گذاری خواهد داشت.

در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت بیمه شده دوم چه اتفاقی می افتد؟

فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و مبلغی از ارزش بازخرید پرداخت نمیشود و بیمه نامه به بیمه نامه انفرادی تبدیل میگردد.


آیا ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره وجود دارد؟

شرایط ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره دقیقا مثل بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری قبلی تک نفره میباشد و برای دو نفر بصورت مشترک (غیر مجرا) اعمال میشود.


استفاده کنندگان در صورت فوت بیمه شدگان در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورتی خواهد بود؟

هریک از بیمه شدگان مجاز هستند بصورت مجزا برای خود استفاده کننده معرفی کنند و حتی میتوانند استفاده کننده همدیگر قرار گیرند.


پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه فقط بیمه شده اول میتواند پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه را داشته باشد و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند این پوشش را داشته باشد بیمه شده دوم نمیتواند این پوشش را اختیار کند بنابراین کسی که میخواهد این پوشش را داشته باشد باید بعنوان بیمه شده اول ثبت گردد.

 


حق بیمه پرداختی در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت محاسبه میگردد؟

دو نفر یک حق بیمه اختیار میکنند و مجموع حق بیمه این بیمه نامه عمر مشترک دو نفره برابر خواهد بود با (حق بیمه پوشش اصلی + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده اول + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده دوم)


پوشش تکمیلی بیماریهای تحت پوشش در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش بیماری دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش بیماری داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند.


پوشش حادثه در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش حادثه دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش حادثه داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند .

 


بیمه شده و بیمه گذار در بیمه نامه عمر مشترک دو نفره به چه صورت است؟

در این بیمه نامه دو بیمه شده داریم که یکی از آنها بیمه شده اول و بیمه گذار است و دیگری بیمه شده دوم خواهد بود.

نسبت بیمه شده اول با بیمه شده دوم نسبت خانوادگی درجه یک (زن و شوهر - پدر و فرزند - مادر و فرزند - خواهر و برادر - خواهر و خواهر - برادر و برادر) یا دو نفر شریک کاری میتواند باشد.


آیا بیمه گذار میتواند ذینفع بیمه نامه را در طول قرارداد تغییر دهد ؟

بیمه گذار حق دارد در طول مدت قرارداد بیمه استفاده كننده را با موافقت كتبی بیمه شده تغییر دهد یا به دیگری انتقال دهد.

 


وضعیت بیمه نامه در صورتی كه ذینفع یا بیمه گذار مسبب مرگ بیمه شده شود چگونه خواهد بود؟

سود متعلقه طبق قرارداد به سایر ذینفعان به نسبت تعیین شده یا وراث قانونی تعلق میگیرد.

وضعیت قرارداد بیمه در صورت خودكشی بیمه شده چگونه خواهد بود ؟

فقط درصورت وقوع خودكشی در دوسال اول قرارداد ، سود متعلقه به ذینفع پرداخت میشود ولی اگر خودكشی پس از دوسال از تاریخ قرارداد رخ دهد كلیه شرایط قرارداد پابرجا بوده و غرامات پرداخت میگردد.

آیا تهیه بیمه نامه تابع شرایط سنی است؟

بیمه شده میتواند بدو تولد تا 60 سالگی بیمه عمر گردد. حداقل مدت بیمه نامه 5 سال و حداكثر 20 سال است. مجموع سن بیمه شده بعلاوه مدت بیمه نامه حداكثر 70 میباشد.

تحت چه شرایطی شركت بیمه ، بیمه شده را آزمایش پزشكی میكند؟

فقط برای سنین خاص ومبالغ بیمه متجاوز از میزانی خاص معاینه پـــــزشكی لازم است . در كلیه موارد هزینه معاینه پزشكی به عهده بیمه‌گر است . برای سرمایه بیش از 250.000.000 ریال و نیز عدم تناسب قد و وزن و داشتن سوابق بیماری های مهم نیاز به آزمایش می‌باشد
+

تعیین استفاده كنندگان در بیمه نامه بر اساس قوانین ارث است؟

مبلغ قابل پرداخت در صـورت فوت به ذینفع ، تابع قـــــانون ارث نخواهد بود و طبق بیمه نامه چك در وجه ذینفع یا ذینفعان صادر میگردد.

آیا به سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری مالیات تعلق میگیرد؟

سرمایه بیمه عمر همواره به هر میـــــزان از معافیت مالیاتی بر خوردار است

منظور از انعطاف پذیری در بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری كارآفرین چیست؟

در بیمه عمر وسرمایه گذاری ، سرمایه و یا حق بیمه علاوه بر اعمال ضریب تعدیل در هر زمانی از قرارداد قابل كاهش و افزایش است

چگونه میتوان از محل سود انباشته بیمه نامه ضمانت نامه گرفت؟

بیمه گذار میتواند به پشتوانه سود انباشته خود در بیمه نامه ، برای تضمین شركت در مناقصات یا اخذ وام از موسسات مالی و اعتباری ، بدون ضامن ضمانت نامه اخذ نماید.

حقوق بازنشستگی از محل عمر چه تفاوتی با حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی دارد؟

- در مدت 20 سال حقوق دریافتی بیش از حقوق دریافتی با سابقه 30 ساله تامین اجتماعی است. - جمع حق بیمه پرداختی 20 ساله بسیار كمتر از 30 سال تامین اجتماعی است. - نیاز به اشتغال در محل یا تایید بازرس تامین اجتماعی نمیباشد و مناسب برای خانمهای خانه دار یا كودكان و نوزادان. - حقوق تامین اجتماعی فقط برای شخص بازنشسته ، یا همسر و فرزندان مجرد متوفی شامل میگردد ولی این حقوق مادام العمر و به استفاده كننده مشخص شده در بیمه نامه تعلق گرفته و قابل انتقال به وراث است.

آیا میتوان سود نهایی بیمه عمر را تبدیل به حقوق بازنشستگی نمود؟

استفاده كننده یا استفاده كنندگان حیات یا فوت بیمه نامه میتوانند سرمایه یا سود انباشته متعلقه را بصورت یكجا دریافت نكنند و سود ماهیانه آنرا بصورت حقوق بازنشستگی گرفته و اصل سرمایه كاهش پیدا نكند.

برداشت وام از محل سود انباشته بیمه عمر به چه صورت است؟

بیمه گذار میتواند 90% ذخیره انباشته خود را بصورت وام بانكی بدون نیاز به ضامن دریافت كند. زمان بازپرداخت وام توافقی میباشد. بهره باز پرداخت مطابق با مصوبات بانك مركزی خواهد بود. در اینصورت روند سود تصاعدی انباشته بهم نخواهد خورد.

آیا میتوان از محل سود بیمه عمر برداشت كرد؟

به دو صورت میتوان از سود بیمه عمر برداشت كرد : الف : برداشت نقدی ب : برداشت وام (90% كل سود انباشته را میتوان بصورت وام دریافت كرد)
 
 
 
نوع مطلب : بیمه عمر كار آفرین، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :