تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - انواع بیمه عمر
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
3 مهر 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

انواع بیمه عمر

 

 

بیمه های عمر به سه گروه عمده تقسیم می شوند :

بیمه عمر به شرط حیات، بیمه عمر به شرط فوت و نوع سوم که از دو نوع اصلی فوق ترکیب شده و بدین مناسبت آن را بیمه عمر مختلط می نامند . هر کدام از تقسیمات بالا خود به بخشهای فرعی دیگری تقسیم می شود که مهمترین آنها به قرار زیر است :   
 
 1- بیمه عمر به شرط حیات
سرمایه این بیمه در صورتی قابل پرداخت است که بیمه شده در زمان معین که در بیمه نامه ذکر می شود در قید حیات باشد. هدف بیمه گذار از انعقاد این قرارداد این است که از عواید حاصل از سرمایه گزاری که توسط بیمه گر انجام می گیرد بهره مند شود این بیمه نامه دارای انواع فرعی زیراست :
 
 1/1- بیمه عمر و تشکیل سرمایه
 
سرمایه این بیمه، یکجا در زمان مقرر پرداخت می شود. حق بیمه این بیمه اندک است و از این رو با پرداخت حق بیمه ای کم می توان سرمایه ای قابل توجه فراهم آورد.

  2- بیمه عمر به شرط فوت

در این نوع بیمه عمر، سرمایه در صورت پرداخت می شود که بیمه شده در طول مدت قرارداد بیمه فوت نماید. منظور از این بیمه جبران زیانهای مالی ناشی از خطر فوت می باشد .

 1/2 - بیمه تمام عمر 

در بیمه تمام عمر در هرزمان که بیمه شده فوت شود سرمایه به استفاده کننده پرداخت می شود . در این بیمه، اقساط حق بیمه به علت سرشکن شدن آنه در طول مدت باقیمانده عمر بیمه شده کم است . 

. 

2/2 - بیمه عمر زمانی

این بیمه برای اشخاصی مناسب است كه بخواهند زیانهای مالی ناشی از فوتشان تا زمان معینی تامین شود.بنابراین بیمه عمر زمانی را می توان برای مدت كوتاه مثلا یك تا پنج سال یا مدت طولانی منعقد نمود. بیمه عمر زمانی به دو صورت انفرادی و گروهی انجام می شود كه در سالهای اخیر بیمه های گروهی مورد استقبال مؤسسات مختلف قرار گرفته است.
 
3/2- بیمه عمر مانده بدهكار
 

افرادی كه از مؤسسات و یا بانكها وام دریافت می دارند چنانچه در طول مدت وام فوت نمایند پرداخت اقساط وام از طریق بازماندگان آنها مشكل و گاهی غیر ممكن خواهد بود. وام گیرنده می تواند با تحصیل بیمه عمر مانده بدهكار برای خود این مشكل را رفع نماید.در این نوع بیمه هر گاه وام گیرنده ( بیمه شده ) در طول مدت وام فوت كند شركت سهامی بیمه ایران بقیه اقساط او را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام یكجا در وجه وام دهنده پرداخت می نماید و در نتیجه بازماندگان متوفی دینی در قبال وام دهنده نداشته ووثیقه مورد رهن بلافاصله بعد از فوت بیمه شده آزاد شده و در اختیا روراث قرار می گیرید.

حق بیمه این نوع بیمه بسیار نازل می باشد.


 
3 – بیمه عمر مختلط
  این بیمه از تركیب بیمه های عمر به شرط حیات و به شرط فوت تشكیل شده است. بیمه عمر مختلط خود دارای انواع متنوعی است كه مهمترین انها بیمه عمر و پس انداز می باشد.
نوع مطلب : بیمه عمر، بیمه، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :