تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - بیمه حوادث
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
4 مهر 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

بیمه های حوادث شرکت بیمه کارآفرین :

موضوع و محور این بیمه سانحه و حادثه ای است که می تواند منجربه فوت ، نقص عضو و از کارافتادگی موقت ، جراحت و صدمات بدنی و هزینه های پزشکی گردد .

موضوع بیمه حوادث تامین و پرداخت غرامت معین در صورت فوت بیمه شده یا نقص عضو و از کارافتادگی و جبران هزینه های درمانی ناشی از وقوع حوادث مشمول بیمه است .خطر فوت و نقص عضو به عنوان پوشش های اصلی در بیمه های حوادث می باشند و خطرات از کارافتادکی دائم ، از کار افتادکی موقت و بستری در بیمارستان و هزینه های پزشکی از صدمات و جراحات به عنوان خطرات تبعی قرار دارند .

بیمه های حوادث به صورت پوشش خطرات ناشی از حوادث در تمام اوقات ( 24 ساعت شبانه روز ) و در هر مکان و زمان در طول مدت بیمه نامه بوده و شامل خطرات شغلی ، حرفه ای ، ورزشی ، ماموریت ، مسافرت و . . . می گردد .

 

بیمه های حوادث شرکت بیمه کارآفرین

 

1-   بیمه حوادث انفرادی

 

در این بیمه شخص می تواند خود را در قبال حوادث 24 ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی برای مدت یکسال بیمه نماید . حق بیمه در این بیمه نامه بر اساس شغل افراد تعیین می گردد و جهت تامین این منظور پنج گروه شغلی از کم خطر تا خطرناکترین شغل تعیین می گردد که جدول نرخ آن به شرح زیر می باشد :


طبقه اول : این طبقه شامل اشخاصی که دارای کار اداری و دفتری و همچنین افرادی که در دفتر کار خود به عرصه خدمات می پردازند می گردد .

 

طبقه دوم : افرادی که علاوه بر استفاده از نیروی فکری با دستشان نیز کار میکنند لیکن کار آنها با ماشین آلات صنعتی نخواهد بود از قبیل پزشکان ، عکاسان ، انبارداران و . . .

 

طبقه سوم : افرادی متخصص و یا نیمه متخصص که معمولاً با ماشین آلات و ادوات صنعتی کار می کنند مانند کشاورزان ، رانندگان وسایط نقلیه سبک ، کارگران ساختمانی و . . .

 

طبقه چهارم : افرادی که با ماشین آلات و ادوات صنعتی پر خطر کار میکنند و یا نوع کار آنها پرخطر می باشد از قبیل کارگران غیر ماهر صنعتی ، پرسکار فلزات ، ماموران آتش نشانی و . . .

 

طبقه پنجم : افرادی که در فعالیت روزمره خود با بیشترین خطر روبرو هستند از قبیل خلبانان ، کارگران معادن زیر زمینی و . . .

 

2-   بیمه حوادث گروهی

 

بیمه حوادث گروهی برای تعداد بیش از ده نفر صادر شده و شرایط آن با توجه به نیاز بیمه گذار تنظیم میگردد .

 

3-   بیمه حوادث مسافرتی

 

این بیمه نامه ، اشخاصی را که قصد مسافرت دارند را تحت پوشش بیمه ای قرار می دهد . پوششهای این بیمه نامه همانگونه که در ابتدا توضیح داده شد شامل فوت ، نقص عضو و جبران هزینه های پزشکی فرد مور بیمه می باشد .

این بیمه نامه در دو نوع جهت مسافرتهای داخلی و مسافرت های خارجی عرضه می شود .

در بیمه نامه مسافرتهای داخلی کلیه هزینه های فوت ، نقص عضو و هزینه های پزشکی بیمه گذار تا سقف پوشش خریداری شده در بیمه نامه قابل جبران است .

در بیمه نامه مسافرتهای خارجی از آنجا که خدمات مذکور توسط شرکت های بین المللی خارجی تعهد می گردد ، شرایط متنوع تری قابل ارائه می باشد ، که جهت اطلاع از این شرایط با ما تماس بگیرید

نوع مطلب : بیمه حوادث كار آفرین، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :