تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - هم بیمه عمر شوید.......
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
5 مهر 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

هم بیمه عمر شوید وهم سرمایه گذاری كنید

 آیا می دانید شما فقط با روزی 1000 تومان می توانید از مزایای یك بیمه عمر وسرمایه گذاری خوب برخوردار شده و از سود حاصل از سرمایه گذاری 15 الی 20 درصد در سال بهره مند شوید؟


اگر در هر سال فقط مبلغی معادل 365000 تومان در نزد شركت بیمه ی كارآفرین پس انداز كنید پس از20سال ، مبلغ پرداختی شما كه حدود 7 میلیون تومان است ، به سرمایه ای بالغ بر 33 تا 62 میلیون تومان خواهد بود

.
شركت بیمه كارآفرین برای وجوه پرداختی شما 15% سود تضمین شده پرداخت می كند و با پیش بینی سود 18 الی 20 در صدی اندوخته شما به سرمایه ای قابل توجه تبدیل می شود كه آرامش بخش سالهای بازنشستگی شما ست و اگر در هر سال حق بیمه خود را به میزان 10 درصد ( جهت خنثی كردن اثرات تورم ) افزایش دهید مبالغ پرداختی شما در طول 20 سال از 20 میلیون تومان به بیش از سه تا 5/5 برابر آن یعنی 66 میلیون تا 110 میلیون تومان افزوده خواهد شد


 این بیمه نامه علاوه بر سود سرمایه گذاری ، امنیت خاطری است هم برای شما وهم برای خانواده تان چرا كه پوشش امراض خاص آن ، معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت كارافتادگی كامل و همچنین دریافت مستمری قابل توجه ، آرامش بخش روزهای آتی شما وخانواده شما خواهد بود با افزوده شدن 10 درصدی حق بیمه سالانه ، هم سرمایه ی فوت عادی و هم سرمایه فوت براثر حادثه وهم پوشش تكمیلی دیگر نیز افزوده خواهد شد.


تعیین حق بیمه در سال در اختیار شما بیمه گذار عزیز است و می توانید هر مبلغی را كه دلتان می خواهد از یكصدو پنجاه هزار تومان تا 5 میلیون تومان در سال تعیین كنید .


می توانید از مزایای وام شركت بیمه ی كارآفرین برخوردار شوید بدون آنكه نیاز به ضامن باشد


برخورداری از پوشش هزینه های امراض خاص شامل : سكته ی مغزی ، سكته ی قلبی ، جراحی قلب باز ( كرونر ) ، انواع سرطان ها و پیون اعضاء اصلی بدن یعنی قلب ، مغز استخوان ، كلیه ، كبد ، ریه  به میزان 30% سرمایه ی اتخابی خود برای بیمه ی عمر ، تا سقف یكصدو بیست میلیون ریال ( 120000000 ریال ) مزیت دیگر بیمه های عمر و سرمایه گذاری كارآفرین است.


دریافت تمام اندوخته های مالی در پایان قرارداد و یا تبدیل آن به یك مسمتری و بازنشستگی لذت بخشی با دریافت مستمری ماهانه بصورت مادام اعمر و یا مدت دار حق شماست.

  دریافت تمام سرمایه ی فوت به همراه اندوخته های مالی و یا تبدیل آن به یك مستمری مادام العمر و حتی مدت دار ، برای افرد ذینفع تعیین شده از طرف شما از جمله تعهدات شركت بیمه ی كارآفرین است كه می تواند هدیه ای باشد از طرف شما برای امنیت خاطر خانواده تان .

نوع مطلب : بیمه عمر، بیمه عمر كار آفرین، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :