تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - بیمه عمرزمانی با سرمایه نزولی
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان

شرایط عمومی بیمه عمرزمانی با سرمایه نزولی

ماده اول) تعاریف:

بیمه گر: شرکت سهامی بیمه کارآفرین می باشد.

بیمه شده: شخصی است که فوت او موضوع قرارداد بیمه است و سن او اساس محاسبه حق بیمه را تشکیل می دهد.

بیمه گذار: شخصی است که با بیمه گر قرارداد بیمه را منعقد می کند و پرداخت حق بیمه و یا اقساط حق بیمه را تعهد می نماید. بیمه گذار و بیمه شده ممکن است یک نفر باشند.

استفاده کننده: استفاده کننده شخص حقیقی یا حقوقی است که قرارداد بیمه به نفع او منعقد می گردد و از مزایای آن بهرمند می شود.

موضوع بیمه: موضوع بیمه مورد این بیمه نامه بیمه عمر زمانی با سرمایه نزولی (عمر مانده بدهکار) که در صفحه اول بیمه نامه ذکر شده است می باشد.

حق بیمه: کلیه حق بیمه تعیین شده در زمان امضاء قرار داد توسط بیمه شده به صورت یکجا وصول می گردد مگر آنکه در شرایط خصوصی شرط پرداخت اقساطی درج گردیده باشد.
مبلغ حق بیمه با توجه به وام دریافتی مدت بازپرداخت وام و سن بیمه شده محاسبه میگردد.

چنانچه بیمه شده در انقضای مدت بیمه نامه در حیات باشد حق بیمه های پرداختی قابل استرداد نخواهد بود.

قرارداد بیمه و همچنین آثار مترتبه بر آن پس از امضای بیمه نامه و پرداخت حق بیمه و یا اولین قسط از حق بیمه تحقق پیدا می کند، مشروط بر اینکه تا آن تاریخ صحت مزاج بیمه شده تغییر نکرده و رضایت بخش باشد.

سرمایه بیمه نامه: سرمایه بیمه نامه از تاریخ فوت متعلق به استفاده کننده مندرج در بیمه نامه خواهد بود.

تبصره) تغییر نام استفاده کننده در این بیمه نامه امکان پذیر نمی باشد.

ماده دوم) اساس قرارداد: حدود مسئولیت و تعهدات بیمه گر و بیمه گذار و بیمه شده و هر گونه استفاده از مزایای بیمه در بیمه نامه معین و مشخص شده است و هر گونه تغییری که در بیمه نامه داده شود به موجب اوراق الحاقی خواهد بود که به تقاضای بیمه گذار و پس از موافقت از طرف بیمه گر صادر می شود و این اوراق الحاقی جز لاینفک قرارداد بیمه است.

اصل حسن نیت: بیمه گذار و بیمه شده مکلفند با رعایت دقت و صداقت در پاسخ به پرسشهای بیمه گر کلیه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار بیمه گر قرار دهند. اگر بیمه گذار و بیمه شده در پاسخ به پرسش بیمه گر از اظهار مطالبی خودداری و یا برخلاف واقع اظهار نمایند بیمه گر هیچگونه تعهدی در پرداخت خسارتهای موضوع قرارداد نخواهد داشت.

بیمه گذار موظف است هنگام بروز خطرهای مشمول بیمه مراتب را در اسرع وقت حداکثر ظرف مدت ٥ روز کتباً به بیمه گر اعلام و متعاقباً اصل یا فتوکپی تائید شده مدارک مشروحه زیر را برای بیمه گر ارسال نماید.

مدارک مورد نیاز بیمه گر در صورت فوت بیمه شده:

١- شناسنامه باطل شده متوفی.
٢- خلاصه رونوشت فوت صادره از طرف اداره آمار.
٣- گواهی فوت پزشک معالج و یا پزشکی قانونی مبنی بر تعیین علت فوت.
٤- گزارش مشروح حادثه که توسط مراجع ذیصلاح انتظامی یا قضائی تنظیم و نام بیمه شده متوفی در آن قید شده باشد.

ماده سوم) تعهدات بیمه گر: بیمه گر متعهد است در صورت وقوع هر یک از خطرات مشمول بیمه، غرامت فوت بیمه شده را معادل مبلغ دین حال نامبرده بابت مانده اصل وامهای پرداختی که ملاک و مبنای محاسبه و تعیین حق بیمه بوده است برطبق فرمول زیر، پس از دریافت کلیه مدارک در صورت کامل بودن مدارک مورد نیاز حداکثر ظرف مدت ٣٠ روز تسویه نماید.

به ماه (مدت از تاریخ شروع بیمه تا تاریخ فوت – کل مدت وام ) x اصل مبلغ وام

کل مدت وام به ماه

ماده چهام) استثنائات: در صورت وقوع هر یک از موارد مشروحه ذیل از شمول تعهدات بیمه گر خارج است.

١- خودکشی و یا اقدام به آن.
٢- صدمات بدنی که بیمه شده عمداً موجب آن میشود.
٣- مصرف هر گونه از مشروبات الکلی و استعمال هرگونه مواد مخدر و داروهای محرک بدون تجویز پزشک.
٤- ارتکاب بیمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت، مشارکت و یا معاونت در آن.
٥- بیماری ویا ابتلاء به جنون بیمه شده مگر آنکه ابتلاء به جنون ناشی از تحقق خطر موضوع این بیمه باشد.

تبصره) در صورتیکه ثابت شود بیمه شده در زمان دریافت وام،دچار بیماری صعب العلاج و یا هر نوع بیماری حاد، که موجب تسریع و یا قطعی شدن فوت بیمه شده گردد بوده است، بیمه گر هیچگونه تعهدی در رابطه موضوع قرارداد نخواهد داشت.

ماده پنجم)مقررات گوناگون: حل اختلاف: بیمه گر و بیمه گذار کوشش خواهند نمود هرگونه اختلاف ناشی از قرارداد را از طریق مذاکره حل و فصل نمایند. چنانچه از این طریق به توافق نرسند رفع اختلاف با مراجع ذیصلاح قضایی خواهد بود.

مرور زمان: مرور زمان کلیه دعاوی حقوقی ناشی از این قرارداد دو سال است.

تغییر نشانی بیمه گذار: بیمه گذار موظف است تغییر نشانی خود را به بیمه گر اطلاع دهد و در صورت عدم اطلاع، مکاتباتی که به آخرین نشانی بیمه گذار که در اختیار بیمه گر قرار گرفته است. ارسال گردد ابلاغ شده تلقی خواهد شد.

بمنظور تسریع در انجام امور بیمه ای و پرداخت غرامت، در صورت نیاز حق بررسی دفاتر و اسناد بیمه گذار در رابطه با این قرارداد جهت بیمه گر محفوظ میباشد و بیمه گذار موظف است در این زمینه همکاری لازم را بعمل آورد.

این قرارداد با علم واطلاع طرفین از قوانین و مقررات مربوطه منعقد گردیده و کلیه مفاد این قرارداد برای طرفین و قائم مقام قانونی ایشان لازم الاجرا است. نسبت به موارد پیش بینی نشده در این قرارداد طبق قانون و عرف بیمه و قوانین جاری عمل خواهد شد.

حق تجدید نظر در شرایط و مفاد قرارداد در مدت اعتبار آن و با توافق طرفین، برای بیمه گر و بیمه گذار محفوظ است.

راهنمای تعیین ریسک برای انواع بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری

١- جهت صدور بیمه نامه با مبلغ سرمایه بیش از دویست و پنجاه میلیون ریال نیاز به یک آزمایش LAB که تنها شامل قسمتهای: HIV، Hbs Ag /Ab، CBC، ESR، Fbs و در مواردی که داوطلب مذکر باشد علاوه بر موارد قبل PSA نیز مورد نیاز می باشد .

٢- تعیین ریسک نیازمند به معاینه پزشکی

 

نوع مطلب : بیمه عمر، بیمه، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :