تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - انعطاف پذیری
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
6 مهر 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

بیمه عمر و سرمایه گذاری شركت بیمه كارآفرین كاملاً انعطاف پذیر بوده بگونه

 ای كه منطبق بر شرایط و نیازهای شما طراحی گشته و در طی مدت اعتبار

 بیمه نامه می تواند همراه و همگون با نیازهای شما تغییر یابد بدون آنكه بر

 خلاف بیمه های عمر متداول نیازی به  فسخ آن باشد.

مزایای ویژه و منحصر این بیمه نامه عبارتند از:

    انعطاف پذیری در نحوة پرداخت حق بیمه:

   چنانچه بیمه شده در سررسید سالیانه بیمه عمر و سرمایه گذاری خویش به دلایلی قادر به پرداخت حق بیمه نبوده و نقدینگی كافی بدین منظور در دسترس وی نباشد،  می تواند از اندوخته حاصل از سرمایه گذاری خویش به منظور پرداخت حق بیمه آن سال استفاده نماید.

   چنانچه بیمه شده تمایل به افزایش یا كاهش حق بیمه داشته باشد می تواند تغییرات مورد نظر خویش را بر خلاف دیگر بیمه های عمر اعمال نماید.

   بیمه شده قادر است كه حق بیمة عمر و سرمایه گذاری را كه پرداخت می نماید هر ساله تعدیل نماید. این امر دارای دو مزیت است:

1-  با تعدیل حق بیمة پرداختی می توان سرمایه اصلی بیمة عمر كه همان   سرمایة فوت می باشد را تعدیل نمود. تعدیل بدین معنی است كه سرمایة بیمة عمر هر سال نسبت به سالهای پیشین افزایش می یابد و با گذشت زمان و در نظر گرفتن تورم ارزش آن به روز نگاه داشته می شود.

2-  دیگر آنكه با تعدیل حق بیمة پرداختی بصورت مستمر اندوختة حاصل از سرمایه گذاری نیز پیشرفت مناسبتری داشته و به گونه ای قابل توجه افزایش خواهد یافت.

    افزایش سرمایة اصلی بیمة عمر (سرمایة فوت):

نیازهای افراد همواره در حال تغییر است وافراد همواره ممكن است نیازهای جدیدی داشته باشند كه سابقا این نیاز وجود نداشته است . به طور مثال تولد كودكی جدید،تحصیل دانشگاهی فرزندان، سرمایه برای راه اندازی یك شغل جدید برای عضوی از خانواده،ازدواج فرزند، مخارج درمانی،سفر به خارج از كشور وغیره از انواع این نیازهاهستند

چنانچه بیمه شده به دلایلی مایل باشد خانوادة خویش را از تامین مالی بیشتری برخوردار سازد می تواند سرمایة بیمة عمر خویش را افزایش دهد، بدون آنكه برخلاف دیگر بیمه های عمر نیازی به بازخرید بیمه نامه فعلی و اخذ قرارداد جدیدی باشد.

     تعدیل سرمایة اندوخته بیمة عمر:

                                             بیمه شده می تواند نرخ تعدیل سرمایه فوت بیمة عمر خویش را افزایش دهد. اهمیت افزایش نرخ تعدیل سالانه هنگامی آشكار می گردد كه پیشرفت و رشد بیشتر سرمایة فوت بیمه عمر به منظور مقابله با تورم مد نظر باشد. پیشرفت همگون و مناسب سرمایة فوت بیمة عمر با تورم ارزش آن را همواره به روز نگاه می دارد.

این در حالی است كه اگر سرمایه بیمه  عمر منتخب شما در حال حاضر برای خانواده تا حدودی كارگشا باشد با انتخاب نرخ تعدیل سرمایة فوت مناسب، در آینده نیز پس از گذشت چند سال این مبلغ به اندازه امروز كارگشا خواهد بود.

    كاهش سرمایة بیمه عمر و یا تقلیل نرخ تعدیل:

در صورتیكه بیمه شده تمایل به كاهش سرمایة بیمة عمر  و یا تقلیل نرخ تعدیل سرمایة بیمة عمر  داشته باشد در تدوین شرایط منطبق بر میل خویش مخیر خواهد بود. بیمه شده همچنین می تواند نرخ تعدیل سرمایة بیمة عمر را برابر صفر منظور نماید(یعنی سرمایه بیمه هرساله به یك مقدار ثابتی باشد)

 

    مزیت ویژه در پرداخت سرمایة فوت و اندوختة بیمه نامه:

بیمة كار آفرین  علاوه بر اینكه در صورت فوت بیمه شده سرمایة فوت را پرداخت می نماید، اقدام به پرداخت تمامی ذخیره های ریاضی بیمه نامه و  اندوختة حاصل از سرمایه گذاری های صورت گرفته  ذخیره ریاضی  را نیز می نماید كه این مزیت در بیمه نامة سایر شركتهای بیمه موجود نمی باشد.

 

 

    پوشش بیمه تكمیلی ناشی از حادثه:

         در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه، سرمایة فوت بیمة عمر می تواند تا چند برابر افزایش یابد.

    معافیت از پرداخت حق بیمه به علت از كار افتادگی:

در صورت از كار افتادگی دائم و كامل بیمه شده تا پیش از سن 60سالگی، شركت بیمة كار آفرین حق بیمه ها را تا پایان مدت قرارداد متقبل شده و از جانب بیمه شده پرداخت خواهد كرد و برنامة بیمة عمر و سرمایه گذاری همانند گذشته و به همان منوال به قوت خود باقی خواهد ماند و ادامه خواهد یافت.

    بیمه بیماریهای صعب العلاج:

این پوشش بیمه شده را در برابر پنج بیماری خاص بیمه كرده و قسمتی از  هزینه های درمانی را حداكثر تا سقف000/000 /70 ریال متقبل خواهد گردید.

این بیماریها عبارتند از:

·        سكتة قلبی

·        سكتة مغزی

·        سرطان

·        پیوند اعضا

·        عمل جراحی كرونر و قلب باز

 

    سرمایه گذاری مناسب:

بیمة عمر و سرمایه گذاری كارآفرین بیمه ای است كه همزمان با بیمه نمودن عمر شما امكانات متنوع سرمایه گذاری منابع ذخیره ریاضی حق بیمه های  پرداختی  شما را در سبد سرمایه گذاری خود متشكل از بازار بورس و سایر بازارهای سرمایه گذاری، در دسترس شما قرار می دهد تا در هر زمان  از منابع یاد شده بهره مند شوید.

    دسترسی به اندوحته حاصل از سرمایه گذاری:

حساب اندوختة بیمة عمر و سرمایه گذاری كارآفرین همانند حساب بانكی بیمه شده می باشد و بیمه شده می تواند هرگاه كه مایل باشد از اندوخته خویش برداشت نماید. در دیگر بیمه های عمر و پس انداز كل اندوختة  حاصل تا پایان مدت بیمه نامه در دسترس نخواهد بود و بیمه شده نمی تواند بنا به میل خویش از آن استفاده نماید.

    دریافت وام:

بیمه شده می تواند تا 90 درصد موجودی حساب اندوخته خویش را وام دریافت نماید.

    شما بصورت واقعی در سرمایه گذاری های شركت بیمة كارآفرین سهیم خواهید بود:

مهمترین وجه این سرمایه گذاری ضمانت سود آوری آن از جانب شركت بیمه است. بازده این سرمایه گذاری بصورت مستقیم مرتبط با بازده سرمایه گذاری شركت بیمة كارآفرین می باشد.

        ضمانت سودآوری:

شركت بیمه كارآفرین حداقل معادل پانزده درصد سود را به مدت ده سال و بصورت علی الحساب تضمین می نماید.این حداقل نرخ سود تضمینی اندوخته ای معادل آنچه دیگر بیمه های عمر و پس انداز در پایان قرارداد پرداخت می نمایند را حاصل می نماید، ضمن آنكه با تحقق به سود های بالاتر  اندوختة حاصل از بیمة عمر و سرمایه گذاری شما،  سرمایة ارزشمند تری را در دسترستان قرار خواهد داد.این نكته در مقایسه با دیگر بیمه های عمر و پس انداز حائز اهمیت است كه پانزده درصد حداقل تضمین و بصورت علی الحساب خواهد بود.

 

        میزان مشاركت شما  در سرمایه گذاری های شركت بیمة كارآفرین :

مشاركت در منافع شركت بیمة كارآفرین از سود های حاصل از سرمایه گذاریهای صورت گرفته  تنها ده درصد می باشد و نود درصد باقیمانده به حساب اندوخته بیمة عمر بیمه شده منظور می گردد. این در حالی است كه قسمت عمدة سود های حاصل عاید بیمه شده خواهد گردید و وی بصورت واقعی در سرمایه گذاری های شركت بیمة كارآفرین سهیم خواهد بود.

        مطمئن، بدون ریسك و معاف از مالیات:

با درك این واقعیت كه غالب ما مایل به سرمایه گذاری سیستماتیك برای آیندة خود و خانواده مان هستیم، لیكن اغلب آنرا بصورت سیستماتیك انجام نمی دهیم و اگر هم بخواهیم آنرا انجام دهیم با مسائل گوناگون مواجه خواهیم شد كه انجام آنرا بسیار دشوار می نماید، تحت این شرایط بیمه نامه تمامی این وظایف را بر عهده گرفته و از جانب شما اقدام به سرمایه گذاری مطمئن، بدون ریسك و معاف از مالیات می نماید.

    بیمة مستمری و بازنشستگی:

در زمان شروع و پایان بیمه، بیمه شده می تواند با درخواست كتبی از بیمه گر به جای دریافت مبلغ سرمایة حساب اندوختة بیمة خویش، به صورت یكجا، آن را تبدیل به یكی از انواع بیمه های مستمری نماید.

    پشتوانة و اعتبار مالی شركت بیمة كارآفرین:

قطعاً حصول اطمینان از اعتبار مالی بیمه گر بیمة عمر در ایران، همانند دیگر نقاط جهان از اهمیت فوق الغاده ای برخوردار است. شركت بیمة كارآفرین، علاوه بر پشتوانة قوی مالی خود و استفاده از اعتبار مؤسسات گروه بانك كارآفرین، همانند دیگر مؤسسات بیمه تحت نظارت و كنترل بیمة مركزی ایران قرار دارد. 50 درصد حق بیمه های پرداخت شده به توسط بیمه شده نزد بیمة مركزی ایران بیمة اتكایی خواهد بود. ضمن آنكه بطور اصولی بخشی از ریسك این طرح بیمه ای همانند دیگر طرح های بیمه ای به مؤسسات معتبر بیمه گران اتكائی بین المللی منتقل خواهد شد.

نوع مطلب : بیمه عمر كار آفرین، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :