تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - سوالات متداول
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
18 مهر 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

پوشش اصلی بیمه عمر چیست؟

مهمترین پوشش بیمه عمر ، سرمایه عمر است سرمایه عمر نسبت مستقیمی با پرداخت حق بیمه سالیانه دارد در بیمه عمر و سرمایه گذاری كارآفرین سرمایه عمر معادل 20 تا 25 برابر حق بیمه سالیانه میباشد. بدین معنی كه اگر در سال اول بیمه نامه عمر ما حق بیمه 1.000.000 تومانی پرداخت كنیم 20.000.000 تا 25.000.000 تومان پوشش اصلی سرمایه عمر خواهیم داشت. بنظر شما چه نسبتی از حق بیمه بهترین گزینه برای سرمایه عمر است؟ با توجه به اینكه غرض اصلی بیمه عمر پوشش عمر آن است لذا بهترین نسبت 25 برابر خواهد بود.
 

اهم پوششهای بیمه عمر و سرمایه گذاری كارآفرین چیست؟

 سرمایه گذاری با تضمین سود ، بیش از سود بانكی و مستقل از نرخ سود بانكی  امكان اعمال ضریب تورم به سرمایه عمر و حفظ ارزش سرمایه در بلند مدت  استفاده از مزایای بیمه حوادث و پرداخت چهاربرابر سرمایه عمر  تهیه چند بیمه نامه همزمان با شرایط مختلف و بنفع عزیزان  برداشت از حساب خود بصورت نقد یا وام  تبدیل بیمه نامه به حقوق بازنشستگی در پایان مدت  معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از كارافتادگی دائم  استفاده از كمك هزینه برای درمان بیماریهای صعب العلاج  معاف از مالیات  تضمین بیمه نامه از سوی بیمه مركزی  امكان افزایش و كاهش به هر میزان و در هرزمان  امكان اخذ ضمانت نامه در قبال بیمه عمر  بدون نیاز به آزمایشات پزشكی جز در موارد بسیار خاص  انتخاب استفاده كننده در صورت فوت بدون لحاظ قوانین ارث ،‌ میتوانید ذینفع را هریك از عزیزان خود انتخاب نمایید كه از سود بیمه نامه هزینه تحصیل ، ازدواج یا مسكن خود را تامین نمایند.
 

چگونه به بیمه عمر كارآفرین اعتماد كنیم؟

همه كسانی كه با بیمه عمر و سرمایه گذاری كارآفرین آشنا میشوند در مورد مزایای آن دچار شعف میگردند ولی تنها سئوالی كه برای آنها پیش می آید این است : با چه اعتمادی میتوانیم بیمه نامه عمروسرمایه گذاری كارآفرین را تهیه كنیم ؟ بیمه كارآفرین شركت خصوصی است و مدت بیمه نامه 20 ، از كجا مطمئن شویم كه به تعهدات بیمه نامه عمل میشود؟ جالب است بدانید تمام كسانی كه این سئوال را در ابتدا داشتند اكنون یك بیمه عمر كامل و كارای كارآفرین را دارند زیرا پس از بررسی به این نتیجه رسیدند شركتهای بیمه خصوصی از جمله بیمه كارآفرین زیر نظارت مستقیم بیمه مركزی هستند و یك نسخه از بیمه نامه عمر در بیمه مركزی بایگانی میشود و شركت بیمه كارآفرین نسبت به اجرای تعهدات خود نزد بیمه مركزی ضمانت های لازم را داراست و كلیه این مطالب از روابط عمومی بیمه مركزی بشماره تلفن 5-22050001 قابل استعلام است. از طرفی دیگر یكی از سهامداران عمده شركت بیمه كارآفرین بانك كارآفرین است.
 

ضریب نفوذ بیمه چیست و وضعیت نفوذ بیمه درایران به چه صورت است؟

ضریب نفوذ بیمه یعنی نسبت حق بیمه تولیدی به تولید ناخالص ملی طبق گزارش مجله sigma معتبرترین مجله آماری بیمه جهان وابسته به شركت بیمه Swiss re بیشترین ضریب نفوذ بیمه مربوط به انگلستان با 15.74% و كمترین الجزایر با 0.5% و ایران 1.3%در رتبه 47 از 88 كشور مورد مطالعه از این مقدار 1.2% در غیر عمر و 0.1% در عمر میباشد و سهم ایران از فروش بیمه عمر در جهان 0.09 % است.
نوع مطلب : بیمه عمر كار آفرین، سوالات متداول بیمه (كار آفرین)، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :