تبلیغات
:{ بیمه کار آفرین 5533 }: - سوالات متداول (2)
 
:{ بیمه کار آفرین 5533 }:
امروز توانی و ندانی فردا كه بدانی نتوانی
درباره وبلاگ


بیمه کارآفرین نمایندگی 5533 در راستای معرفی انواع بیمه و بیمه عمر و سرمایه گذاری برای عموم مردم اقدام به راه اندازی این وبلاگ نموده است و باتوجه به احساس نیاز روزافزون هموطنان برای داشتن بیمه نامه عمر مزایا و تسهیلات پیشرفته ترین بیمه عمر ارائه شده در ایران معرفی میگردد لطفا در صورت تمایل سئوالات و نظرات خودرا ارسال فرمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره

09123161251
و
09196248991 تماس حاصل فرمایید.


E.MAIL : karafarin5533@yahoo.com
karafarin5533@gmail.comمدیر وبلاگ : م.ت اقدام
نویسندگان
18 مهر 89 :: نویسنده : م.ت اقدام

چرا پوششهای ممات بیمه عمر ارجح بر پوششهای حیات میباشند؟

همانطور كه قبلا نیز گفته شد غرض اصلی ازداشتن بیمه عمر داشتن پوششهای كامل و كارا برای زمان فقدان ماست، همیشه بخاطر داشته باشیم تمركزما در زندگی مربوط به بخش حیات میباشد ما برای زمانی كه هستیم زندگی میكنیم نه برای زمانی كه نیستیم.

ما فقط بخش اندكی از درآمد یا پس انداز سالیانه خود را برای تهیه بیمه عمر اختصاص میدهیم و هرگز به دیده سرمایه گذاری به بیمه عمر نگاه نمیكنیم بلكه سرمایه گذاری هدیه ای برای احساس مسئولیت ما در قبال عزیزان از سوی شركتهای بیمه و حتی اگر آن نیز نبود خللی در داشتن آن بوجود نمی‌آمد.

ما اگر به بخش سرمایه گذاری و پوششهای حیات بیمه عمر تمركز كنیم ، داشتن بیمه عمر توجیهی نخواهد داشت زیرا روشهای بسیاری برای سرمایه گذاری وجود دارد كه سود آن بیشتر از بخش سرمایه گذاری بیمه عمر میباشد! ولی بلافاصله پس از فوت ما همه بلوكه شده و منتظر انحصار وراثت و كسر مالیات ، نسبت به سهم هر وارث تقسیم میگردد.

پس ما باید همواره بیمه عمری هرچند مختصر برای روز مبادا داشته باشیم كه پوشش كاملی در ممات داشته باشد و ضریب نقد شوندگی بالایی در آن وجود داشته باشد ودر لحظات اولیه فقدان عزیزان محتاج در و همسایه نباشند.

 

در انتخاب بیمه عمر كامل و كارا ، بهتر است كدام پوششها را داشته باشیم؟

بیمه عمر همانطور كه از نامش پیداست تضمینی است برای پرداخت خسارت به استفاده كننده بیمه نامه در صورت بخطر افتادن عمر (فوت) شخص بیمه شده ،‌ همین ضمانت كافی است كه انسان چنین پوششی را به نفع عزیزانش داشته باشد ولی شركتهای مختلف بیمه ای برای رقابت با یكدیگر در ایجاد انگیزه برای تهیه بیمه عمر توسط اشخاص اقدام به ارائه پوششهای اضافی یا بقول فرنگیها اشانتیون های گوناگون نموده اند.

هرچند كه اگر این پوششهای اضافی نیز وجود نداشت خللی در داشتن چنین بیمه نامه وارد نبود چون غرض اصلی از ارائه بیمه عمر ، پوشش اصلی آن است یعنی اگر خدای ناكرده روزی ما نبودیم تبعات اقتصادی فقدان خود را بر خانواده بكاهیم و در صورت تمركز بیش از حد ما بر پوششهای فرعی نقض غرض خواهد بود ، زیرا پوششهای جانبی بخشی مربوط به حیات بیمه شده میشود و  تاكید ما در وهله اول بر پوششهای ممات است و سپس بر پوششهای حیات .

درمطالب بعدی به تفصیل كلیه پوششها را تشریح خواهیم نمود.

 

شرایط بیمه عمر را از چه كسی پرس و جو كنیم ؟

ازكسانی كه بیمه عمر دارند؟

بیمه مركزی؟ 

دفتر مركزی بیمه؟  

نماینده جنرال؟   

یا نماینده عمر؟

با یك مثال ساده میتوان جواب را روشن كرد، اگر بیمار شویم  چه كسی بهترین گزینه برای تشخیص و راهنمایی ما بسوی سلامت خواهد بود؟

كسانی كه قبلا بیمار بوده اند؟!

وزارت بهداشت؟

بیمارستان؟

دكتر عمومی؟

دكتر متخصص؟

طبعا پاسخ پزشك متخصص یا عمومی است ، پس برای رسیدن سریع و صحیح به شرایط بهینه همواره به افراد متخصص مراجعه میكنیم و هرگز خودروی خودرا حاضر نیستیم به فرد غیرمتخصص و نا آشنا با مكانیكی بسپاریم لذا ما كه قرار است یك بیمه نامه كامل و كارا داشته باشیم چرا بهترین را نداشته باشیم زیرا انتخاب حق ماست ، این انتخاب فقط با اشراف به كلیه جوانب قضیه امكان پذیر است.

نوع مطلب : بیمه عمر كار آفرین، سوالات متداول بیمه (كار آفرین)، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :